Kolonie w Korzkwi 2020

Kolonie w Korzkwi to urozmaicony program pełen różnorodnych form aktywności oraz znakomita mieszanka świetnej zabawy, projekt organizowane jest już po raz szósty i cieszy się dużym uznaniem wśród dzieci i młodzieży. Każdy tydzień to ciekawe nowe propozycje i wyzwania. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w plenerze przez młodą pełną zapału kadrę wychowawcza, sprawią że będzie to prawdziwa przygoda wakacyjna.

LOKALIZACJA:

Znakomite położenie środka umożliwia obserwowanie w jego bezpośredni sąsiedztwie wspaniałego świata przyrody pięknego starego parku z wiekowymi, uznanymi za pomniki przyrody drzewami oraz Jurajskiego krajobrazu z dolinkami i wapiennymi skałami. Nad ośrodkiem goruje wzgórze zamkowe z odbudowanym zamkiem z XIV wieku. Dla miłośników wycieczek rowerowych znakomitą atrakcję stanowi rozpoczynający się od Ośrodka „niebieski szlak rowerowy" Korzkiew - Prądnik Korzkiewski "Trasa licząca 2,7 km jazdy ze wsi Korzkiew przez Grębynice i Dolinę Prądnika. Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do jednego z najpiękniejszych regionów Polski do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Prawdziwą perła w tej krainy jest Ojcowski park narodowy z Doliną Prądnika ze wspaniałym zamkiem w Pieskowej Skale jaskiniami: Ciemną i Łokietka oraz rzadkimi okazami roślin. Położenie ośrodka zapewnia czyste powietrze nawet przy nie kożystnych warunkach atmosferycznych w Krakowie.

ZAKWATEROWANIE:

Budynek pensjonatu po remoncie, standart turystyczny 24 miejsca.
4 - Domki 10 - 12 osobowe z łazienkami.
1 - Domek 14 osobowe węzeł sanitarny obok domków.
Dla zainteresowanych możliwość noclegu w namiotach wieloosobowych z wyposażeniem (łóżka, materace, półki, koce) w formie obozowiska. (Od 12 lat)

TERMINY KOLONII:

• 12.07.2020 - 21.07.2020 pozostało 10 miejsc
  • 11.08.2020 - 20.08.2020
  • 21.08.2020 - 30.08.2020

*sprawdź kolor dostępności - legenda na dole

Cena: 790 PLN/turnus

Cena: 590 PLN pod namiotem/turnus

W PROGRAMIE:

• warsztaty z pizzy
  • zawody w bilard, cymbergaj, piłkarzyki
  • olimpiada sportowa
  • gry survivalowe
  • gra w paintball
  • wycieczka do ENERGILANDI
  • basen
  • ogniska
  • dyskoteka
  • karaoke
  • ubezpieczenie
  • budowanie szałasów

WYŻYWIENIE:

Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do napojów: wody, soków oraz herbaty. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, zimowiska, obozy po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 6 lat w naszych programach wzięło udział ponad 7,5 tysięca zadowolonych dzieci i młodzieży
Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownictwo mające 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku
Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją
Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę (już od 550 zł za turnus)

DLA KOGO:

Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat.

TERMINY:

Terminy wpłałat gwarancyjnych 200 PLN:

• Turnus I, II, III do 10.03.2020

(przy zgłaszaniu się po tym terminie wyznaczany będzie indywidualnie termin zaliczki)

Termin wpłat końcowych:

• Turnus I do 15.06.2020
  • Turnus II do 15.07.2020
  • Turnus III do 15.07.2020

Numer konta bankowego:Santander Bank: 95 1090 1665 0000 0001 3014 9806

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE:

Ośrodk Harcerski w Korzkwi (pod zamkiem) ul. Eleonory Wodzickiej 2:

• 23.04.2020 godz. 18.00
  • 15.06.2020 godz. 18.00

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz >>> ZGŁOŚ DO PROJEKTU <<< przy wypełnianiu proszę wpisać dane, dziecka termin kolonii i pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji.

O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty zdrowia.

KONTAKT:
Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: kontakt@fundacja.malopolska.pl

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z poprzednich wakacji: http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-32, http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-35

• * zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
  • * niebieski kolor - do 50% wolnych miejsc