Kolonia nad morzem - Międzywodzie 2021

Zapraszamy na dziecięco - młodzieżowe kolonie do malowniczo położonej miejscowości, otoczonej zewsząd lasami, położonej nad polskim morzem. Miejsc idealne na kolonię czy obóz nieco oddalone od miejskiego gwaru okolice z pięknymi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciagnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne i przystosowane domki dla dzieci w każdym wieku. Baza położona jest 500 metrów od strzeżonej plaży nadmorskiej.

LOKALIZACJA:

Międzywodzie miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim – stąd nazwa wsi. W Międzywodziu nad morzem wyznaczono letnie kąpielisko obejmujące 600 m linii brzegowej. Kąpielisko dysponujące rozwiniętą bazą wypoczynkową, rekreacyjną i rehabilitacyjną. Latem działa w Międzywodziu niewielkie kino, dostępne są również wypożyczalnie pojazdów (skuterów, rowerów, gokartów), punkty wywoływania zdjęć, automaty z grami wideo, bilard. W miejscowości funkcjonują liczne punkty gastronomiczne, sklepy spożywcze, kioski oraz stoiska.

ZAKWATEROWANIE:

Domki letniskowe 10 osobowe (pokoje do 4 osób) ogólnodostępne obiekty: świetlica, boiska sportowe, plaża oraz ambulatorium z izolatką
Dla zainteresowanych możliwość noclegu w namiotach wielosobowych z wyposażeniem (łóżka, matereace, półki, koce) w formie obozowiska. (Od 12 lat)

TERMIN: 25.06.2021 – 09.07.2021

( realizujemy bon turystyczny )

*sprawdź kolor dostępności - legenda na dole

Cena: 1350 PLN/domki (brak wolnych miejsc)

Cena: 1190 PLN/namioty (brak wolnych miejsc) 

ZAPEWNIAMY:

 • opiekę pielęgniarską
 • opiekę ratownika na kąpielisku
 • transport na miejsce i z powrotem zgodnie z wytycznymi GIS
 • ubezpieczenie od NW
 • program przygotowany przez doświadczoną kadrę wychowawczą
 • wyciaczka autokarowa 
 • gry survivalowe
 • gry terenowe
 • gra w paintball do celu
 • ogniska
 • dyskotekę
 • olimpiada sportowa
 • mam talent - teleturniej obozowy
 • gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka)
 • możliwość korzystania z kąpieliska, plażowanie w/g wytycznych GIS
 • warunki sanitarne zgodne z wytycznymi GIS

WYŻYWIENIE:

Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do napojów: wody, soków oraz herbaty. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, zimowiska, obozy po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 6 lat w naszych programach wzięło udział ponad 8 tysięcy zadowolonych dzieci i młodzieży. Byliśmy organizatorami wypoczynku również w okresie reżimu sanitarnego w 2020 i 2021 roku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownictwo mające 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku
Dbamy o bezpieczeństwo, nasze kolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją, mamy swoich ratowników. Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę

DLA KOGO:

Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat.

TERMINY:

Kwota gwarancyjna 200 PLN: do 30.03.2021 (przy zgłaszaniu się po tym terminie wyznaczany zostanie indywidualny termin zaliczki)

Termin wpłat końcowych: do 30.05.2021

Numer konta bankowego: Santander Bank: 95 1090 1665 0000 0001 3014 9806

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE:

Ośrodk Harcerski w Korzkwi (pod zamkiem) ul. Eleonory Wodzickiej 2:

5.05.2021 godz. 18.00

7.06.2021 godz. 18.00

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz >>> ZGŁOŚ DO PROJEKTU <<< przy wypełnianiu proszę wpisć dane dziecka, termin kolonii i pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji.

O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty zdrowia i oświadczenia według wytycznych GIS

KONTAKT:

Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: korzkiew@fundacja.malopolska.pl

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z poprzednich wakacji:

https://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-31 

https://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-35 

* zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
* niebieski kolor - do 50% wolnych miejsc
* pomarańczowy kolor - do 25% wolnych miejsc
* czerwony kolor - brak wolnych miejsc

Zgłoszenia

Zgłoś się do projektu

Nasi Partnerzy

Kraków Zielonki FIO NGO Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze
Top