Obozy nad morzem 2018

 

Projekt „Od trzepaka do kajaka 2018" jest współfinasowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków

 

Zapraszamy na dziecięco - młodzieżowe obozy do malowniczo położonych miejscowości, otoczonych zewsząd lasami, położonych nad polskim morzem. Miejsca idealne na obóz nieco oddalone od miejskiego gwaru okolice z pięknymi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciagnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne i przystosowane domki dla dzieci w każdym wieku. Bazy położona są 600 i 200 metrów od strzeżonej plaży nadmorskiej.

Międzywodzie miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim – stąd nazwa wsi. W Międzywodziu nad morzem wyznaczono letnie kąpielisko obejmujące 600 m linii brzegowej. Kąpielisko dysponujące rozwiniętą bazą wypoczynkową, rekreacyjną i rehabilitacyjną. Latem działa w Międzywodziu niewielkie kino, dostępne są również wypożyczalnie pojazdów (skuterów, rowerów, gokartów), punkty wywoływania zdjęć, automaty z grami wideo, bilard. W miejscowości funkcjonują liczne punkty gastronomiczne, sklepy spożywcze, kioski oraz stoiska.

Mielno to nadmorska wioska położona na mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Wraz z pobliską miejscowością Unieście stanowi jeden z wielu kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Mielno leży 12 km od Koszalina. Atrakcje turystyczne: - przystań jachtowa "TRAMP", kanał Jamneński, miejsce gdzie łączy się morze z jeziorem - kamienne kręgi w Grzybnicy, prastare cmentarzysko oraz miejsce kultów pierwszych Słowian - wieża widokowa oraz Kaplica - Sanktuarium Maryjne na Górze Chełmskiej. Góra Chełmska jest najwyższym wzniesieniem Pobrzeży Południowobałtyckich. Około 500 m na zachód od centrum Mielna, zbudowano dwa betonowe bunkry. Ich przeznaczenie nie zostało ściśle ustalone. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to stanowisko obserwacyjne jednostki wojskowej w Unieściu. - Pomnik Lotników - znajduje się na nadmorskiej promenadzie w Mielnie. - Grodzisko z fosą - Muszla Koncertowa - znajduje się w mieleńskim parku nadmorskim. W parku znajduje się średniej wielkości oczko wodne obmurowane kamieniami. Latem to miejsce nabiera kolorytu i odbywa się tutaj wiele imprez plenerowych. Latarnia Morska w Gąskach z roku 1878 (4 km)

 Terminy turnusów: 

 • 23.06.2018 – 06.07.2018   miejscowość: Międzywodzie nad morzem ( brak wolnych miejsc zapisy na listę rezerwową )
 • 30.07.2018 – 12.08.2018   miejscowość: Mielno Unieście nad morzem ( brak wolnych miejsc zapisy na listę rezerwową )

Cena: 990 PLN*

Zapewniamy:

 • całodzienne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu podwieczorku i kolacji
 • opiekę pielęgniarską
 • opiekę ratownika na kąpielisku
 • transport na miejsce i z powrotem
 • ubezpieczenie od NW
 • program przygotowany przez doświadczoną kadrę wychowawczą
 • wycieczka
 • gry survivalowe
 • gra w paintball
 • ogniska
 • olimpiada sportowa
 • możliwość korzystania z kąpieliska, boiska do piłki nożnej, boiska do siatkówki i świetlic


Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w grupach wiekowych: 7-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat
Obozy prowadzone będą przez doświadczonych wychowawców, kadrę medyczną i ratowniczą posiadających stosowne uprawnienia wynikające z rozporządzenia MEN.

Zakwaterowanie:

Domki letniskowe 10 osobowe (pokoje 2 x 5 osobowe), 4 oosbowe oraz namioty 10 osobowe z wyposażeniem ogólnodostępne obiekty: świetlica, boiska sportowe, plaża oraz ambulatorium z izolatką

Kwota gwarancyjna 100 PLN:

Turnus I do 30.04.2018
Turnus II do 15.05.2018

Termin wpłat końcowych:

Turnus I do 15.06.2018
Turnus II do 10.07.2018

Zebranie organizacyjne w Ośrodku Harcerskim w Korzkwi (pod zamkiem)


20.06.2018 godz. 17.30

 

Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji. O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty zdrowia.

Telefon kontaktowy 693913343 lub 124194232

Numer konta bankowego: Bank Zachodni WBK: 39 1090 1665 0000 0001 3233 1956

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z poprzedniej edycji z 2017 roku: http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-24 

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy

 

* zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc

* żółty kolor - do 50% wolnych miejsc

* pomarańczowy kolor - do 25% wolnych miejsc

* czerwony kolor - brak wolnych miejsc

 

Zgłoszenia

Zgłoś się do projektu

Nasi Partnerzy

Kraków Zielonki FIO NGO Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze
Top