Kolonia w Korzkwi 17-28.08.2015

Fundacja Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji, zaprasza na kolonie w Ośrodku Wypoczynkowym w Korzkwi.

 

Znakomite położenie środka umożliwia obserwowanie w jego bezpośredni sąsiedztwie wspaniałego świata przyrody pięknego starego parku z wiekowymi , uznanymi za pomniki przyrody drzewami oraz Jurajskiego krajobrazu z dolinkami i wapiennymi skałami. Nad ośrodkiem góruje wzgórze zamkowe z odbudowanym zamkiem z XIV wieku.
Dla miłośników wycieczek rowerowych znakomitą atrakcję stanowi rozpoczynający się od Ośrodka „niebieski szlak rowerowy" Korzkiew - Prądnik Korzkiewski "Trasa licząca 2,7 km jazdy ze wsi Korzkiew przez Grębynice i Dolinę Prądnika.
Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do jednego z najpiękniejszych regionów Polski do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Prawdziwą perła w tej krainy jest Ojcowski park narodowy z Doliną Prądnika ze wspaniałym zamkiem w Pieskowej Skale jaskiniami: Ciemną i Łokietka oraz rzadkimi okazami roślin.

Termin 17.08.2015 – 28.08.2015 - Brak wolnych miejsc

Cena: 399 PLN

W programie:
• Zajęcia sportowe
• Zawody w paintball
• Zawody w Speed - ball
• Zajęcia świetlicowe
• Spotkanie ze Strażą Pożarną i Policją (program współpracy)
• Wycieczki do Krakowa i Ojcowa
• Ogniska
• Wycieczki rowerowe
• Wyjścia na basen
Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, program, opiekę medyczną, opiekę sprawowaną przez doświadczonych wychowawców, ubezpieczenie.

Numer konta bankowego:
Krakowski Bank Spółdzielczy: 54 8591 0007 0020 0056 5990 0001

Kilka spraw organizacyjnych:
W załączniku znajduje się lista rzeczy, które dzieci powinny zabrać na kolonię.
Kolonie rozpoczynamy 17.08.2015 w Korzkwi o godzinie 16.30.00 (prosimy o dowiezienie dzieci na miejsce). Zaczynamy kolacją a kończymy 28.08.2015 obiadem odbiór dzieci od godziny 15.00 w miarę możliwości do 17.00
W razie możliwości proszę nie dawać dzieciom zbyt dużo urządzeń elektronicznych (telefony, tablety, laptopy itp), jeżeli będą je używać w nadmiarze i w trakcie zajęć będziemy je deponować i oddawać rodzicom.
Z racji, że w Korzkwi jest słaby zasięg w razie kłopotów proszę dzwonić na telefon stacjonarny (124194232)
Proponowany termin odwiedzin to sobota 22.08.2015 w godzinach popołudniowych.
W spisie jest napisane, ale przypominam że dzieci zabierają ze sobą swoje śpiwory. Wskazane żeby dzieci miały ze sobą swoje bidony lub kubeczki do picia napojów, które będą cały czas dostępne podczas upałów.

 

Kierownik Kolonii

Paweł Grabka


 

Zgłoszenia

Zgłoś się do projektu

Nasi Partnerzy

Kraków Zielonki FIO NGO Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze
Top