Kolonia w Kosarzyskach 2023

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju kolonię łączącą aktywne poznawanie Beskidu Sądeckiego z totalnym relaksem. Kolonia jest skierowana do dzieci, które kochają ruch i dobrą zabawę. Duża dawka sportowych atrakcji uzupełniana klasycznymi przygodowymi propozycjami to gwarancja udanych wakacji! Na kolonie dużo zajęć, do wyboru w zależności od zainteresowań dzieci. Każdy dzień to ciekawe nowe propozycje i wyzwania. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w plenerze przez młodą pełną zapału kadrę wychowawczą, sprawią że będzie to prawdziwa przygoda wakacyjna.

LOKALIZACJA I ZAKWATEROWANIE

STANICA HARCERSKA W KOSARZYSKACH (483 M N.P.M.) – to stylowy domek położony w malowniczej okolicy Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w samym sercu Beskidu Sądeckiego. Obiekt jest doskonałym miejscem dla osób preferujących aktywny wypoczynek, z racji występowania w okolicy licznych szlaków pieszych, nie tylko po Polsce ale i do naszych południowych sąsiadów. Stanica to drewniany z ponad 100 letnią tradycją dom. Posiada około 50 miejsce, które są dostępne w pokojach 4, 5, 6, 8, 10 osobowych. Łazienki, oraz prysznice znajdują się na wspólnym korytarzu, doskonała kuchnia i dania serwowane przez Panią Marysię. Do dyspozycji oddana jest również świetlica, w której prowadzone są zajęcia grupowe. Przed budynkiem znajduje się dość duża polana śródleśna oraz spory plac. Ze Stanicy można prowadzić szereg wycieczek szlakami Beskidu Sądeckiego i Popradzkiego Parku Krajobrazowego oraz bajań na temat zwyczajów ludowych Ziemi Sądeckiej i Piwniczańskiej.

TERMIN KOLONII:

11.08.2023 - 22.08.2023

*sprawdź kolor dostępności - legenda na dole

CENA ZA TURNUS:

1700 PLN - wpłata do 31.03.2023
1750 PLN - wpłaty po 31.03.2023

1450 PLN - cena za pobyt w namiocie z wyposażeniem

W PROGRAMIE:

• rafting na pontonach po Dunajcu do Krościenka
• zwiedzanie Szczawnicy
• przejście wąwozem Homole
• wycieczka na Palenice
• budowanie szałasów – mały survival
• baseny w Piwnicznej
• ogniska
• karaoke
• mam talent
• nagrody indywidualne i zespołowe za współzawodnictwo

WYŻYWIENIE:

Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do napojów: wody oraz herbaty. Na życzenie możemy przygotować specjalne posiłki dla alergików lub wegetarian przy dopłacie 10% wartości kolonii.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, zimowiska, obozy po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 9 lat w naszych programach wzięło udział ponad 12 tysięcy zadowolonych dzieci i młodzieży. Byliśmy organizatorami wypoczynku również w okresie reżimu sanitarnego w 2020, 2021 i 2022 roku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownictwo mające 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku. Dbamy o bezpieczeństwo, nasze półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją.
Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę.

DLA KOGO:

Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat.

TERMINY:

- wpłata zaliczki: 500 PLN do 7 dni od zgłoszenia (wpłata gwarancyjna nie stanowi podstawy do obniżonej kwoty promocyjnej)

- wpłata końcowa do 23.06.2022

Numer konta bankowego:Santander Bank: 95 1090 1665 0000 0001 3014 9806

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE - Ośrodek w Korzkwi (pod zamkiem) ul. Eleonory Wodzickiej 2:

08.05.2023 godz.19.00

19.06.2023 godz. 19.00

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz >>> ZGŁOŚ DO PROJEKTU <<< przy wypełnianiu proszę wpisać dane, dziecka termin kolonii i pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą na adres: Ośrodek w Korzkwi ul. Eleonory Wodzickiej 2 do dnia 23.06.2023. O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty kwalifikacyjnej.

KONTAKT:

Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: korzkiew@fundacja.malopolska.pl 

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z poprzednich wakacji: http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-32http://fundacja.malopolska.pl/galeria-album-35 

Legenda:

* zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
* niebieski kolor - do 50% wolnych miejsc
* pomarańczowy kolor - do 25% wolnych miejsc
* czerwony kolor - brak wolnych miejsc

Zgłoszenia

Zgłoś się do projektu

Nasi Partnerzy

Kraków Zielonki FIO NGO Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze
Top