Kolonia nad morzem - Jarosławiec 2022

Zapraszamy na dziecięco - młodzieżowe kolonie do malowniczo położonej miejscowości Jarosłwiec, otoczonej zewsząd lasami, położonej nad polskim morzem. Miejsc idealne na kolonię czy obóz nieco oddalone od miejskiego gwaru okolice z pięknymi widokami i mnóstwem czarownych miejsc na piesze wycieczki, gdzie tętniąca życiem i emanująca łąkowymi aromatami przyroda jest zaledwie na wyciagnięcie ręki. To wreszcie wymarzone, bezpieczne, w pełni przyjazne i przystosowane domki dla dzieci w każdym wieku. Ośrodek położony jest 120 metrów od strzeżonej plaży nadmorskiej.

LOKALIZACJA:

Ośrodek Wczasowo- Kolonijny „Marysieńka" znajduje się we wschodniej części, tuż przy głównej drodze dojazdowej do Jarosławca. Teren ośrodka położony jest na równej, dużej (3,5 ha) powierzchni. „Marysieńka" oddalona jest ok 120 m od morza i ok 200 m od centrum Jarosławca. Do dyspozycji dla Naszych kolonistów będziemy mieć kompleks budynków, składających się z: Pawilonu Głównego, gdzie znajduje się stołówka, domki wczasowe murowane oraz domki turystyczne drewniane. Kuchnia serwuje smaczne, domowe posiłki przyrządzane przez specjalistów od żywienia grup dzieci i młodzieży. W ośrodeku miłośnicy sportów i aktywnego wypoczynku będą mieli do dyspozycji: boisko wielofunkcyjne do kosza, siatkówki, badmintona, boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej. Na terenie ośrodka znajdują się również: duży plac zabaw, salka ze stołami do tenisa stołowego i piłkarzykami, duży namiot do zajęć sportowych, miejsca przeznaczone do organizacji grilla i ogniska, salki dydaktyczne wyposażone w stoliki, krzesła, tablice magnetyczne. W ośrodku znajduje się również kawiarnia, oraz basen z podgrzewaną wodą.

ZAKWATEROWANIE:

Domki letniskowe 6 osobowe z łazienkami

TERMINY TURNUSÓW:

15.07.2022 - 26.07.2022 brak miejsc

05.08.2022 - 16.08.2022 limit bliski wyczerpania pozostało 10 miejsc

*sprawdź kolor dostępności - legenda na dole

CENA ZA TURNUS:

1990,00 PLN

ZAPEWNIAMY:

• całodzienne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu podwieczorku i kolacji
• zakwaterowanie w domkach z łazienkami
• transport na miejsce i z powrotem
• opiekę ratownika wodnego
• opiekę medyczną
• ubezpieczenie
• zaślubiny z morzem
• olimpiadę sportową
• gry survivalowe
• grę w paintball
• festiwal artystyczny
• wycieczkę autokarową całodniową
• ognisko z pieczeniem kiełbaski
• kąpielisko z dostępem do morza
• basen z podgrzewaną wodą
• boisko do piłki nożnej i siatkowej
• sklepik na terenie ośrodka
• nagrody indywidualne i grupowe za współzawodnictwo

WYŻYWIENIE:

W ośrodku znajduje się stołówka o powierzchni 250 m2 w której kelnerki podają 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Menu ustalane z fachowcami od żywienia grup dzieci. Gwarantujemy, że smak i jakość posiłków jest godny nagrody, jaką ośerodek zdobył „I Miejsce dla najlepszej stołówki" dla OW „Marysieńka".

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju form wypoczynku od półkolonii, kolonii, zimowiska, obozy po rejsy morskie Zawiszą Czarnym. Na przełomie 8 lat w naszych programach wzięło udział ponad 10 tysięcy zadowolonych dzieci i młodzieży. Byliśmy organizatorami wypoczynku również w okresie reżimu sanitarnego w 2020, 2021 i 2022 roku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą - kierownictwo mające 28 letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu form wypoczynku. Dbamy o bezpieczeństwo, nasze kolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty, podpisaną mamy umowę ze służbą zdrowia, współpracujemy z policją, mamy swoich ratowników. Proponujemy bardzo dużo atrakcji, wycieczkę, dostęp do materiałów, gier i zabaw, wyżywienie za bardzo atrakcyjną cenę

DLA KOGO:

Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 – 16 lat.

TERMINY:

Kwota gwarancyjna: 400 PLN do 7 dni od zgłoszenia

Termin wpłat końcowych:

• I turnus do 30.05.2022
  • II turnus do 30.06.2022

Numer konta bankowego: Santander Bank: 95 1090 1665 0000 0001 3014 9806

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE - Ośrodek w Korzkwi (pod zamkiem) ul. Eleonory Wodzickiej 2:

• 12.05.2022 godz. 18.00
  • 21.06.2022 godz. 18.45 ( uwaga zmiana terminu !!!)

ZAPISY I INFORMACJE:

Zgłoszenia proszę kierować poprzez formularz >>> ZGŁOŚ DO PROJEKTU <<< przy wypełnianiu proszę wpisć dane dziecka, termin kolonii i pamiętać o zaznaczeniu zgód związanych z RODO, bez ich zaznaczenia zgłoszenie nie przejdzie przez system. Karty zdrowia powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji do dnia 28.06.2022

O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddane karty kwalifikacyjnej i oświadczenia według wytycznych GIS

KONTAKT:

Telefon: 693913343 lub 124194232, e-mail: korzkiew@fundacja.malopolska.pl

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z poprzednich wakacji:

* zielony kolor - powyżej 50% wolnych miejsc
* niebieski kolor - do 50% wolnych miejsc
* pomarańczowy kolor - do 25% wolnych miejsc
* czerwony kolor - brak wolnych miejsc

Zgłoś się do projektu