Skaut Wadowice

Skaut Wadowice to oddział terenowy Fundacji Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji w Krakowie.

Nasza siedziba mieści się przy Komendzie Hufca Ziemi Wadowickiej, przy ul. Teatralnej 2 w Wadowicach.

Zapraszamy do naszych baz nad morzem i w Beskidach:

POGORZELICA – baza nadmorska położona 40 km od Kołobrzegu, w odległości 400 metrów od morza, w sąsiedztwie miejscowości turystycznych Niechorze i Trzęsacz. Baza pomieści 250 osób na kilku podobozach, posiada 2 stołówki.

UNIEŚCIE – baza nadmorska położona koło Mielna, 12 km od Koszalina, w okolicy Jeziora Jamno. Baza pomieści 200 osób.

ZALESIE – baza beskidzka w miejscowości Stryszów, w pobliżu Wadowic, Lanckorony i Kalwarii Zebrzydowskiej, nieopodal Jeziora Mucharskiego. Budynek z kuchnią i zapleczem sanitarnym, jadalnia, 3 podobozy w lesie.

MUCHARZ - baza beskidzka w miejscowości Mucharz, w pobliżu Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Lanckorony i Kalwarii Zebrzydowskiej, nieopodal Jeziora Mucharskiego. Drewniana chatka położona na stokach wzgórza Upalisko.

Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: biuro@skautwadowice.pl