Ośrodek Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji w Piaskach Drużkowie

Ośrodek składa się z trzech polan: Słoneczna, Brzózki i Wąwóz:

Polana główna -"Słoneczna"

- ogrodzona i oświetlona.
- pole namiotowe dla 150-200 osób.
- budynek kuchni z zapleczem gospodarczym,na piętrze pokoje 4-7os.. (ok.25 osób) z łazienkami i wc.
- budynek stołówki 12m x 24 m ; można wykorzystać na różne zajęcia.
- oddzielny budynek : umywalki , prysznice
- oddzielny budynek : sanitariaty z bieżącą zimną wodą
- krąg ogniskowy
- boisko do siatkówki , kometki i koszykówki

Polana "Brzózki":

- bezpośrednio nad Dunajcem – częściowo ogrodzona, oświetlona
- pole namiotowe dla 150 – 200 osób z możliwością urządzenia boisk do siatkówki i kometki
- ubikacje wolno stojące
- umywalnie w budynku z zimną i ciepłą wodą.

Polana "Wąwóz":

- teren oświetlony nie ogrodzony
- pole namiotowe dla 150-200 osób z możliwością urządzenia boisk do siatkówki i kometki
- ubikacje wolno stojące
- umywalnie w budynku z zimną i ciepłą wodą

Infrastruktura:

Zakwaterowanie : namioty 10-os. z wyposażeniem dla 6 -7 os. wyposażone w kanadyjki, materace, koce, wieszaki, półkowieszaki, ławeczki , a dla zuchów dodatkowo w podłogi.
Wyżywienie: pełne (4 posiłki), przygotowywane na miejscu przez kucharki Ośrodka.
Stołówka - budynek 12 x 24m , można wykorzystać na różne zajęcia.
Sanitariaty: tak jak w opisie wyposażenia polan namiotowych woda zimna/ciepła: w sanitariatach i łazienkach.
Opieka medyczna : pielęgniarka dochodząca, w nagłych przypadkach Publiczny Ośrodek Zdrowia w Czchowie i Pogotowie Ratunkowe w Brzesku.
Zaplecze sportowe: na Polanie „Słonecznej" trawiaste boisko do siatkówki z możliwością wykorzystania go do gry w kometkę, asfaltowe boisko do koszykówki.
Boisko do piłki nożnej – można wyznaczyć na jednej z pozostałych polan, lub wykorzystać Stadion w Czchowie.

Piaski Drużków, 32-860 Czchów

e-mail: osrodekpiaski@gmail.com

strona: http://www.osrodek-piaski.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Ośrodek-Piaski-Drużków-928375210603784/?ref=ts&fref=ts